Wifi DuoBoost Latvijā

Nepārmaksājiet par sava interneta plāna uzlabošanu – pasūtiet Wifi DuoBoost un izbaudiet neticamu Wi-Fi ātruma palielinājumu ar BEZMAKSAS PIEGĀDI Latvijā!

Wifi DuoBoost var iegādāties tikai tiešsaistē – vislabākais piedāvājums vienmēr ir pieejams oficiālajā vietnē.

Jums tikai jāievada piegādes informācija mūsu vietnē un jāapmaksā savs pasūtījums – par visu pārējo parūpēsimies mēs!

PAR WIFI DUOBOOST

Reti kas ir tik kaitinošs kā lēns internets un vietas mājā, kurās nav Wi-Fi pārklājuma… Vienas interneta vietnes ielāde aizņem veselu mūžību, video buferizācija ir tik ilga, ka pat vairs negribat to skatīties, un videozvani, kas pastāvīgi pārtrūkst, nes nebeidzamu vilšanos, nevis prieku. Izklausās pazīstami? Ir ideāls risinājums, kas atrisina visas šīs kaitinošās problēmas dažās sekundēs – un tā nosaukums ir Wifi DuoBoost!

Šī kompaktā, taču spēcīgā ierīce ļauj jums palielināt sava Wi-Fi tīkla ātrumu un pārklājumu, saņemot signālu no jūsu rūtera un pastiprinot to, lai tas sasniegtu pat tālākos mājas nostūrus!

KAS PADARA WIFI DUOBOOST ĪPAŠU?

Ja jūs saskaraties ar lēnu interneta savienojumu, jūs droši vien jau esat izmēģinājuši daudzus un dažādus veidus, kā to uzlabot. Vairums risinājumu, kas varētu novērst zonas bez Wi-Fi pārklājuma – piemēram, rūtera pārvietošana, pārslēgšanās uz citu Wi-Fi kanālu vai vadu savienojuma izmantošana – ir ne vien neērti, bet arī sarežģīti vai dažos gadījumos pat neiespējami. Arī zvanīšana interneta pakalpojumu sniedzējam nekad nepalīdz, un tas vienmēr grib, lai jūs maksājat vairāk, lai uzlabotu jau tā dārgo pakalpojumu… un pat tas neatrisina problēmu!

Wifi DuoBoost ir kompakts, taču ļoti efektīvs. Parasti zem viena jumta Wi-Fi tīklu izmanto vairākas ierīces – ar šo ģeniālo ierīci tas vairs nesagādās problēmas. Labākais ir tas, ka Wifi DuoBoost lietošana neprasa nekādas īpašas zināšanas vai papildaprīkojumu – pēc pieslēgšanas sienas rozetei tas izveido savienojumu un strādā kopā ar jūsu esošo rūteri.  Jūsu Wi-Fi ātrums un pārklājums tūlīt uzlabojas visā mājā, un jums nav jāmaksā vairāk interneta pakalpojumu sniedzējam!

KĀ DARBOJAS WIFI DUOBOOST?

Lielākā daļa rūteru mūsdienās sniedz pārāk vāju signālu, lai apmierinātu modernas mājas vajadzības. Ar to nepietiek, lai izmantotu vairāk nekā vienu ierīci, un parasti tas nesniedzas cauri biezākām sienām, vairākiem stāviem vai dažādiem citiem šķēršļiem…

Jūs, visticamāk, zināt, kāds ir rezultāts: ilgi ielādes laiki, video “bremzēšana”, kopumā vājš savienojums… Wifi DuoBoost atrisina jūsu savienojuma problēmas 3 vienkāršos soļos:

 1. Pievienojiet ierīci jebkurai rozetei savā mājā (padoms: ierīce darbojas vēl labāk, ja to pievieno apmēram pusceļā starp zonu, kurā nav pārklājuma);
 2. Savienojiet to ar savu rūteri;
 3. Baudiet ātru internetu katrā mājas stūrī!

Bet kā īsti tas darbojas, jūs vaicājat? Wifi DuoBoost saņem jūsu esošo Wi-Fi signālu un atkārto jau spēcīgāku un ātrāku signālu visā mājā! Tik vienkārši!

GALVENĀS IEZĪMES

 • Padara jūsu Wi-Fi signālu spēcīgāku, ātrāku un stabilāku
 • Uzlabo lejupielādes un augšupielādes ātrumu
 • Var izveidot savienojumu jebkur jūsu mājā
 • Novērš zonas, kurās nav Wi-Fi pārklājuma
 • Viegla uzstādīšana
 • WPS funkcija
 • Pieņemama cena ikvienam!

KAS VAR IZMANTOT WIFI DUOBOOST?

Wifi DuoBoost sniedz priekšrocības, kuras ļoti novērtēs ikviens, kam nepieciešams augstāks un stabilāks interneta ātrums un plašāks pārklājums mājās vai darbvietā. Vienalga, vai esat aizrautīgs geimeris, filmu cienītājs vai vienkārši students, kuram vienmēr nepieciešama piekļuve visai informācijai – Wifi DuoBoost palīdzēs apmierināt visu vajadzības.

KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES WIFI DUOBOOST?

4 iemesli:

 1. Ātrums – tūlīt pēc pievienošanās jūs varēsit spēlēt tiešsaistes spēles, skatīties filmas, YouTube, baudīt videozvanus bez traucējumiem un daudz ko citu ar savu ātro un spēcīgo Wi-Fi savienojumu!
 2. Neticami viegla uzstādīšana – vienkārši pieslēdziet to, pievienojieties un izbaudiet!
 3. Universāla lietošana – saderīgs ar jebkuru Wi-Fi rūteri, tālruni, portatīvo datoru vai planšetdatoru.
 4. Izdevīga cena – ievērojami uzlabo jūsu Wi-Fi savienojumu, nemaksājot vairāk interneta pakalpojumu sniedzējam.

CIK WIFI DUOBOOST MAKSĀ LATVIJĀ?

ĪPAŠS PIEDĀVĀJUMS: ierobežotu laiku Wifi DuoBoost piedāvā akciju Latvijā, kas ļauj jums iegādāties šo lielisko Wi-Fi ātruma palielinātāju ar 50% ATLAIDI – par tikai €99.98 €49.99 ar BEZMAKSAS PIEGĀDI!

KĀ UN KUR IEGĀDĀTIES WIFI DUOBOOST?

Wifi DuoBoost ir pieejams tikai internetā un atrodams oficiālajā vietnē. Iegādājoties tieši no oficiālā veikala, jūs iegūstat labāko cenu un kvalitāti.